sekretariat@zspkotla.pl
tel.76 83 18 382

Dyrektor

  • H. Ignacik  - j. polski

Wicedyrektorzy

  • D. Danielewicz - matematyka
  • B. Gela - Rutkowska  - j. polski
  • T. Bagińska- przyroda, geografia, wychowawca klasy VII b
  • D. Baraniecka - edukacja wczesnoszkolna IIb, WDŻ
  • K. Bartczak- nauczyciel specjalista, zajęcia opiekuńczo - wychowawcze
  • M. Bassarab - zajęcia komputerowe,  informatyka
  • B. Borodaj - matematyka 
  • H. Bylebył - nauczyciel biblioteki
  • R. Dobrowolska – Fischer - biologia, chemia, WDŻ, wychowawca klasy IIIb gimazjum
  • E. Filipczuk- plastyka
  • I. Gniewosz - edukacja wczesnoszkolna III a
  • U. Gniewosz  - religia, zajęcia opiekuńczo - wychowawcze, wychowawca klasy IV b
  • A. Grzyb - pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny
  • W. Haładczuk -religia
  • M.  Kawałkowska - j. angielski, wychowawca klasy VI b
  • E. Kempa - pedagog
  • D. Kraszewska- religia
  • H. Kulesza - matematyka, wychowawca klasy V b
  • M. Łojko - Krzyszkiewicz - j. angielski, wychowawca klasy VIII b
  • M. Łukijańczuk- zajęcia opiekuńczo - wychowawcze
  • M. Makałowska - fizyka
  • A. Marciniak -  muzyka, logopeda, terapeuta pedagogiczny, wychowawca klasy V c
  • K. Nomejko - zajęcia opiekuńczo - wychowawcze,  wychowanie fizyczne, wychowawca klasy IVc
  • J. Nowak - j. niemiecki
  • D. Nowalińska - j. polski, historia
  • A. Osikiewicz - logopeda
  • J. Pławska - j. polski
  • J. Podwińska - pedagog, doradca  zawodowy, socjoterapeuta, j. francuski
  • I. Rutkowska- edukacja wczesnoszkolna I b, WDŻ
  • A. Skiba- zajęcia opiekuńczo - wychowawcze
  • S. Sobczuk- psycholog
  • L. Sobolewska - wychowanie fizyczne, wychowawca klasy  VI a
  • W. Sobolewski- technika, zajęcia techniczne,  edb, wychowanie fizyczne, wychowawca klasy IIIa gimazjum
  • J. Spychała - pedagog specjalny,  surdopedagog, rewalidacja
  • G. Stodulska - matematyka, wychowawca klasy  VIII a
  • A. Szermer - j. polski, historia, wos, wychowawca klasy  VII a
  • M. Szuszkiewicz- j. polski,  wychowawca klasy  IV a
  • A. Twardy - gimnastyka korekcyjna, wychowanie fizyczne, wychowawca klasy  V a
  • E. Wenerska  - j. angielski
  • M. Włodarska - edukacja wczesnoszkolna II a, historia, wos
  • D. Wojno-Fidzińska - edukacja wczesnoszkolna I a
  • L. Woźniak - edukacja wczesnoszkolna III b, muzyka

Szkoła Filialna w Chociemyśli

  • P. Ciunajcius-Baraniecka - edukacja wczesnoszkolna I c
  • D. Kraszewska- religia
  • M. Łukijańczuk- nauczyciel biblioteki, zajęcia opiekuńczo - wychowawcze
  • A. Purgał- edukacja przedszkolna
  • R. Rybak - edukacja przedszkolna
  • M. Ryszka-Gryndzia - edukacja wczesnoszkolna II c
  • A. Twardy - gimnastka korekcyjna
  • E. Wenerska  - j. angielski

DYŻURNY NAUCZYCIELI 2018\2019