sekretariat@zspkotla.pl
tel.76 83 18 382

Dnia 4 marca 2020 r. w bibliotece szkolnej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kotli odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas Ia, Ib, Ic na czytelnika i przyjaciela książki.

Czytaj więcej...

Jak co roku w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu „Przysłowia mądrością narodu – zilustruj przysłowie o ….” Tym razem uczniowie mieli wykonać ilustrację do przysłowia o człowieku (ludziach). W konkursie wzięło udział 30 uczniów z klas IV-VIII.  Po złożeniu prac jury wyłoniło najlepsze dzieła, przyznając uczniom miejsca i wyróżnienia.

Czytaj więcej...

W dniach 18.02 – 24.02.2019 roku uczniowie klas pierwszych i drugich Szkoły Filialnej w Chociemyśli oraz dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Chociemyśli  uczestniczyły w imprezie czytelniczej TU MIESZKA BAJECZKA,

Czytaj więcej...

W dniach 14 – 18 stycznia 2019 r. odbyła się cykliczna już impreza czytelnicza dla uczniów klas I – III TU MIESZKA BAJECZKA. Hasło przewodnie tegorocznej imprezy brzmiało „Mój przyjaciel pies” i było ściśle powiązane z bohaterem książki „O psie, który jeździł koleją” autorstwa Romana Pisarskiego.

Czytaj więcej...